1. آیا جن ها وجود دارند ؟ آیا جن ها با انسان ها کاری دارند ؟ چه زمانی جن همزاد کنار ما می آید و وجود دارد ؟

2. با سلام چجوری میشه که هرچقدر محکم برخورد میکنیم و حواسمونو جمع میکنیم بازم از یه راه دیگه ای یه اشتباهی و یه لغزشی از آدم سر میزنه ؟؟ آقاا بعضی وقتا فک میکنیم این دیگه به شیطان ربطی نداره

3. سلام کتاب و منبع برای شیطان شناسی معرفی بفرمائید ملاک های تمیز دهنده برای تشخیص جملات، افکار و خطورات شیطانی از غیر شیطانی چیست؟ تشکر

4. چگونه افکار شیطانی که در ذهنمان ایجاد می‌شود را کنترل کنیم؟

5. سلام علیکم چطور باید حلم را باید در کودک ایجاد کرد ؟

6. با عرض سلام و ادب میشه راجع به ظهرالفساد فی البر و البحر صحبت کنند؟اینکه الان این قضیه اتفاق افتاد ه؟تکلیف ما چیه؟هرجا میریم مردم در حال گناه هستن مصداق این جمله س؟

7. صدای سایت بیشتر نمی شه خیلی کمه

8. با سلام و احترام شیطان پایه گذار و وسوسه کننده برتری جویی است و حیاتش وابسته به گسترش خصلت برتری جویی در میان انسان ها است توصیه قرآن و روایات برای دفع و رفع این مشکل چیست ؟

9. سلام و خدا قوت شیطان پیوسته در تلاش است تا امید انسانها به اصلاح، رهایی از ظلم ستمگران و فرارسیدن روزهای بهتر را به یاس تبدیل کند. راه نجات انسانها از این دام شیطان چیست؟

10. سلام و احترام دلیل نصیحت کردن انبیاء توسط شیطان چیست ؟ و آیا عمل به نصایح او صحیح است؟

11. سلام علیکم صورت واقعی شیطان به چه شکلی هست خیلی ممنون

12. سلام خداقوت سالهاست بیمارم (از گردن فلج هستم) و گرفتار وسواس به طهارت و نجاست هم شدم . دکتر رفتم فایده نداشته . میدونم القا شیطان هست ولی مداوم نمیتونم دفعش کنم و استمرار نداره . دستور دین اعتنا نکردن هست ولی در چه سطحی ؟ تا چه حدی ؟قدرت تشخیصم از بین رفته این وسواس حجاب قلب و از بین رفتن ارامشم شده لطفا کمکم کنید .

13. باسلام و احترام و قبولی طاعات و عبادات بعد از جلسات مذهبی چه در بیرون و یا در منزل در خلوت خودمان همه چیز به هم می‌ریزد و جدالی پیش میآید حتی برای لحظه ای هم که شده. راه کار چیست؟ آیا بحث شیطان هست؟